O nás

Vítejte na stránkách Saeli Apartments (dříve Apartmány U Měšťana) v Mikulově a jsme velice rádi, že jste se do tohoto krásného města rozhodli zavítat. Ať už v Mikulově navštívíte impozantní zámek, hrobku nebo Sv. Kopeček, tak naše ubytování Vám tento pobyt maximálně zpříjemní a udělá vše proto, aby splnilo každé Vaše přání. V našich apartmánech na vás čeká příjemný odpočinek v relaxačním prostředí, ve kterém se snažíme spojit jak historii města Mikulov, tak moderní prvky dnešní doby.

Všechny apartmány jsou zcela nově zrekonstruované, tak aby Vám přinášely maximální pohodlí. Široké možnosti u nás najdou také Vaše děti. Na přilehlé zahradě jsou pro ně přichystány průlezky, houpačky, pískoviště a jiné, tak aby si svůj pobyt u nás také náležitě užily. Máme pro ně možnost zapůjčení dětských jízdních kol a pro ty nejmenší i dětskou sedačku s chrániči, aby mohli poznávat krásy Jižní Moravy společně s Vámi.

Parkování je zajištěno přímo v uzavřeném areálu ubytování a ke každému apartmánu máte k dispozici vlastní ovladač na automatickou bránu. Tím, že se nacházíme v centru města je i o vaše auta dobře postaráno kamerovým systémem města Mikulov.

Veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké a neubytováváme domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.